Paryżanie swoją wartość udowodnili podczas Superpucharu Francji gdzie na Stade Bollaert-Delelis w Lens pokonali Marsylię 2-1. Jak więc widać, do sobotniego wyjazdowego spotkania z Angers przystąpią w dobrych nastrojach.

Typy Dnia – 16 stycznia (sobota)

Angers vs PSG. Typ i Analiza

Niespodzianki na Stade Raymond-Kopa nie przewiduję. Trzy punkty powinni wywalczyć mistrzowie Francji którzy z dorobkiem trzydziestu dziewięciu punktów zajmują drugie miejsce w Ligue 1, ze stratą zaledwie jednego punktu do lidera Lyonu.

Jak do tego pory w lidze rozgrano dziewiętnaście kolejek. I choć Paryżanie mają już cztery porażki na koncie, to warto dodać, że dotychczas odnieśli najwięcej zwycięstw spośród wszystkich drużyn w lidze, bo dwanaście.

W sobotę liczę na ich trzynaste zwycięstwo w sezonie, zwłaszcza że są w dobrej formie którą potwierdzili w Superpucharze Francji. Wcześniej w Ligue 1 na Parc des Princes zgodnie z planem pewnie pokonali Brest 3-0. Mauro Icardi czy Moise Kean to między innymi piłkarze na których w każdym meczu można liczyć.

Piłkarze ci dają drużynie sporo jakości w ofensywie. A ja osobiście polecam wam stawiać na zwycięstwo Mistrzów Francji, tym bardziej że zmotywowani będą podwójnie, gdyż jak wiadomo walczą o pierwsze miejsce w tabeli.

Angers to aktualnie siódma siła Ligue 1, drużyna która jest w przeciętnej formie, która w pięciu ostatnich grach zgromadziła siedem punktów. Drużyna która dobre mecze przeplata słabszymi. Jej ostatnia wyjazdowa porażka z Monaco 0-3 jest złym prognostykiem przed starciem z PSG, zwłaszcza, że mistrzowie Francji wygrali dziesięć ostatnich spotkań z Angers!

Typ: 2

Poprzedni artykułReal Madryt – Ath. Bilbao – Typy bukmacherskie 14 stycznia (czwartek)
Następny artykułSheffield Utd – Tottenham – Typy bukmacherskie 17 stycznia (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.