W meczu najsłabszych w „polskiej” grupie Andora vs San Marino oczekuję zwycięstwa gospodarzy którzy piłkarsko są mocniejszą reprezentacją niż goście. Obie drużyny zmierzą się w ramach czwartej kolejki eliminacji MŚ 2022.

Typy Dnia – 2 września (czwartek)

Andora vs San Marino. Typ i Analiza

Po trzech rozegranych meczach obie reprezentację pozostają bez punktów. Andora uległa takim drużynom jak Albania 0-1, Polska 0-3 i Węgry 1-4. W tych meczach nie ma co ukrywać, pozostawiła po sobie złe wrażenie.

Powodów do radości nie mają także piłkarze z San Marino którzy na początek eliminacji zostali rozbici przez Anglię 0-5, następnie przegrali z Węgrami 0-3 i Albanią 0-2. W dzisiejszym meczu powinna przełamać się Andora.

Reprezentacja ta sklasyfikowana jest dopiero na 156. miejscu w rankingu FIFA. Niższe miejsce zajmuje oczywiście San Marino, to odległa pozycja numer 209. Nic więc dziwnego, że faworytem tego spotkania są właśnie gospodarze.

Obie drużyny największy problem mają z defensywą o czym zresztą świadczą ich porażki w dotychczasowych meczach eliminacji MŚ. Nie zmienia to faktu, że więcej jakości jednak jest po stronie Andory.

W przeciwieństwie do San Marino, Andora popełnia mniej błędów w obronie, oraz ma większy potencjał ofensywny. Swoją wartość udowodniła w 2017 roku kiedy w spotkaniu towarzyskim pokonała San Marino 2-0.

Typ: 1

Poprzedni artykułAtl. Madryt – Villarreal – Typy bukmacherskie 29 sierpnia (niedziela)
Następny artykułHiszpania – Gruzja – Typy bukmacherskie 5 września (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.