W czwartek Irlandia towarzysko zmierzy się z reprezentacją Andory która przez bukmacherów skazana jest na porażkę. Irlandczycy piłkarsko są zdecydowanie mocniejsi i to ich zwycięstwa się spodziewam.

Typy Dnia – 3 czerwca (czwartek)

Andora vs Irlandia. Typ i Analiza

Wprawdzie obie reprezentacja w ostatnich spotkaniach prezentowały się bardzo słabo co oznacza że są bez formy, ale jeszcze gorzej spisywali się piłkarze z Andory którzy w dziesięciu ostatnich spotkaniach odnotowali aż dziewięć porażek!

Oczywiście licząc wszystkie rozgrywki. W tym odnieśli porażki w trzech ostatnich meczach eliminacji mistrzostw Świata. Ostatnio z Węgrami 1-4, wcześniej z Polską 0-3 oraz Albanią 0-1.

W meczach z tymi drużynami spisali się po prostu bardzo słabo. Naprawdę przed kolejnym starciem z Irlandią światełka w tunelu nie widać. Andora sklasyfikowana jest dopiero na 151. miejscu w rankingu FIFA.

Irlandia to reprezentacja o większym potencjale ofensywnym. Zresztą 42. pozycja w rankingu FIFA mówi wszystko. W czwartek stanie przed wielką szansą przełamania się, gdyż (licząc wszystkie rozgrywki) dwanaście ostatnich spotkań zakończyła bez zwycięstwa.

Ostatnio towarzysko zremisowała z Katarem 1-1. Natomiast wcześniej w eliminacjach MŚ niespodziewanie przegrała z Luksemburgiem 0-1. Lepiej Irlandia wypadła w starciu z Serbią, chociaż ostatecznie musiała pogodzić się z porażką 2-3. Ale to dobry znak przed czwartkowym spotkaniem z Andorą która jest przysłowiowym chłopcem do bicia.

Typ: 2 (-1,5 Handicap)

Poprzedni artykułOdd – Bodo/Glimt – Typy bukmacherskie 30 maja (niedziela)
Następny artykułHolandia – Gruzja – Typy bukmacherskie 6 czerwca (niedziela)
Znany typer preferujący typy dnia z piłki nożnej, tenisa i siatkówki. Wysoka skuteczność potwierdzona z forum bukmacherskim betonline.net.pl. Darmowe typy dnia i pewniaki.